portret, ilustracja, Patryk Korycki

Czy wiesz, że...

Estetyczna reklama z dbałością o każdy szczegół dziś to za mało. Potrzebujesz czegoś więcej. Według mnie dobry projekt musi być oparty na wiedzy, analizie i koncepcji. 

Nazywam się Patryk Korycki. Zajmuję się projektowaniem graficznym. Nie mogę powiedzieć, że jest to moja pasja, bo nią nie jest. Prawdziwą moją pasją jest wiedza, zdobywanie jej, mnożenie i potęgowanie. To ona gwarantuje, że projekt będzie sprzedawać. Zdobywanie wiedzy i analiza pozwala mi zrozumieć funkcjonowanie firm, pojąć rynek i kreować grafikę, która trafi do świadomości Twojej grupy docelowej.

Starannie wykonane, estetyczne projekty graficzne w przystępnej cenie to za mało, żeby zrobić na Tobie wrażenie. Te podstawowe wartości masz u mnie zagwarantowane. Prawdziwy design zaczyna się w momencie, gdy trzeba rozwiązać problem. W swojej pracy szukam zawsze czegoś więcej, wyciągam niematerialne idee, które są fundamentem Twojego przedsiębiorstwa i nadaję im kształt w projektach graficznych. To emocje budują więź, to one naginają postrzeganą wartość produktu i usługi. Szukam ich, a wiedza jest dla mnie pryzmatem, który rozbija markę na małe elementy i pozwala mi je wyróżnić.